Certov.eu
Najčistejší vzduch Slovenskej a Českej republiky
  • Facebook
  • Twitter
Rezervácia ubytovania Kalendar akcii Otvaracie hodiny

Jarné pobyty

 

 

Potrebujete nabrať sily a dokonale sa zregenerovať?  Máte radi hory, kvalitný oddych s najčistejším ovzduším, rodinné pobyty s deťmi a dobré jedlo? Chcete pozorovať ako kvitnú stromy, ako sa zobúdza príroda a pri tom sa kúpať, ozdravovať sa a stráviť dovolenku s deťmi? V tom prípade sme pre vás pripravili výhodný akciový balíček na pobyt zameraný na jarné pobyty.

 

Čakajú na vás kvalitné služby, príjemné prostredie a dokonalý relax! K dispozícií je wellness, saunový svet, spa procedúry a masáže, športoviská, tenis, bar, bowling, streľba zo vzduchoviek, lukostreľba, minizoo a aj trebárs opekačka. Jarné chvíľe u nás budú nezabudnuteľné!

 

Pred hotelom máme vlastné minizoo s lamami, ovečkami, kozičkami, pštrosom. Pri sútoku dvoch potokov za hotelom môžete opekať a pri tom sa dozvedieť niečo o našej prírode na naučnom chodníčku. 

 

Jarný pobytový balíček pre 2 osoby (26.2.2019 - 30.6.2019)

Navštívte náš Wellness & Spa Hotel Čertov*** v krásnom prostredí Čertovských hôr aj s deťmi. Čakajú na vás kvalitné služby, príjemné prostredie, kvalitné a zdravé ovzdušie, krásne turistické a cykloturistické trasy. K dispozícií je wellness, saunový svet, spa procedúry, športoviská, bar, bowling aj dobrá reštaurácia. Tešíme sa na vás!

 

Príďte na Čertov aj s deťmi!

Dieťa do 3 rokov ubytujeme u nás zdarma bez nároku na lôžko !

 

Čo všetko je v Jarnom balíčku pre 2 osoby?

Počet nocí

pre 2 osoby

Cena

Služby v balíčku

 

2 noci

( 3 dni )

 

175 € 

(2 osoby)

2x 150g. dvojchodová večera(výber z 3 jedál alebo bufetová večera), 2x bufetové raňajky,1x vstup do wellness na 2 hodiny pre  dvoch, 1x bowling na 1 hod., vstup do bazénov grátis, fitness, stolný tenis, šipky, palice nordic walking grátis + bonus voucher 15 Eur na najstaršie pivné kúpele,  zľava na masáže, kozmetické procedúry a pedikúru.

 

 3 noci

 ( 4 dni )

 

255 € 

(2 osoby)

3x 150g. dvojchodová večera(výber z 3 jedál alebo bufetová večera), 3x bufetové raňajky, 2x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch,  1x bowling na 1 hod., vstup do bazénov grátis, fitness, stolný tenis, šipky, palice nordic walking grátis + bonus voucher 15 Eur na najstaršie pivné kúpele a zľava na masáže, kozmetické procedúry a pedikúru.

 

 4 noci

 ( 5 dní )

 

330 € 

(2 osoby)

4x 150g. dvojchodová večera(výber z 3 jedál alebo bufetová večera), 4x bufetové raňajky, 2x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 2x bowling na 1 hod., vstup do bazénov grátis, fitness, stolný tenis, šipky, palice nordic walking grátis + bonus voucher 15 Eur na najstaršie pivné kúpele a  zľava na masáže, kozmetické procedúry a pedikúru.

+ naše masáže sú vyhlásené v širokom okolí

 

 

V termíne 1.5.-5.5.2019 a 8.5.-12.5.2018 

 

 

 

 

3 noci

(4 dni)

 

 

 

292 € 

(2 osoby)

  3x bohatá bufetová večera, 3x bufetové raňajky, 2x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch,  1x bowling na 1 hod., vstup do bazénov grátis, fitness, stolný tenis, šipky, palice nordic walking grátis + bonus voucher 15 Eur na najstaršie pivné kúpele a  zľava na masáže, kozmetické procedúry a pedikúru.

 

 

 

4 noci

 ( 5 dní )

 

 

 

385 € 

(2 osoby)

  4x bohatá bufetová večera, 4x bufetové raňajky, 3x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 2x bowling na 1 hod., vstup do bazénov grátis, fitness, stolný tenis, šipky, palice nordic walking grátis + bonus voucher 15 Eur na najstaršie pivné kúpele a  zľava na masáže, kozmetické procedúry a pedikúru.

 

 

 

 

Vezmite so sebou aj deti!

dieťa do 2,99 rokov

ubytovanie zadarmo bez nároku na lôžko (doplatok za polopenziu 8 Eur/deň), bez nároku na vstup do wellness

dieťa do 9,99  rokov

40% z ceny za pobyt* (bez nároku na masáže a vstup do wellness)

dieťa nad 10 rokov         1/2 ceny balíčka - platí ako dospelí (dieťa má nárok na masáž a  a vstup do                                                                              wellness)

 

         + odporúčame opekačku v našom hotelovom lesíku - parku

 

 

 

Viac informácií:

Wellness & Spa Hotel Čertov***

Lazy pod Makytou 1115

020 55 Lazy pod Makytou

www.certov.eu

 

Tel.: +421 42 468 1890

 

recepcia@certov.eu