Certov.eu
Najčistejší vzduch Slovenskej a Českej republiky
  • Facebook
  • Twitter
Rezervácia ubytovania Kalendar akcii Otvaracie hodiny

Letné prázdniny

 

 

 

 

Potrebujete nabrať sily a dokonale sa zregenerovať?  Máte radi hory, kvalitný oddych s najčistejším ovzduším, rodinné pobyty s deťmi a dobré jedlo? Chcete pozorovať ako behajú zvierata v minizoo a pri tom sa kúpať, ozdravovať sa a stráviť dovolenku s deťmi? V tom prípade sme pre vás pripravili výhodný akciový balíček na pobyt zameraný na letné pobyty.

 

Čakajú na vás kvalitné služby, príjemné prostredie a dokonalý relax! K dispozícii je wellness, saunový svet, spa procedúry a jedinečné masáže, športoviská, tenis, bar, bowling, streľba zo vzduchoviek, lukostreľba, minizoo a aj trebárs opekačka. Letné chvíle u nás budú nezabudnuteľné!

 

Pred hotelom máme vlastné minizoo s lamami, ovečkami, kozičkami, pštrosom. Pri sútoku dvoch potokov za hotelom môžete opekať a pri tom sa dozvedieť niečo o našej prírode na náučnom chodníčku a práve sme otvorili aj náš fitness-park a detský park v našom hotelovom lese - jedinný v širom okolí. Požičiavame bicykle MTB aj pre deti, prípadne vozík.

 

Letný pobytový balíček pre 2 osoby (29.6.2018 - 30.9.2018)

 

Navštívte náš Wellness & Spa Hotel Čertov*** v krásnom prostredí Čertovských hôr aj s deťmi. Čakajú na vás kvalitné služby, príjemné prostredie, kvalitné a zdravé ovzdušie, krásne turistické a cykloturistické trasy. K dispozícií je wellness, saunový svet, spa procedúry, športoviská, bar, bowling aj dobrá reštaurácia. Tešíme sa na vás!

 

Príďte na Čertov aj s deťmi!

Dieťa do 6 rokov ubytujeme u nás zdarma bez nároku na lôžko !

 

 

 

Premýšľate nad tým, kde strávite aktívnu dovolenku? Máte radi hory, šport, aktívnu dovolenku, kvalitný wellness a dobré jedlo? Chcete sa kúpať, nadýchať sa čerstvého vzduchu a stráviť dovolenku aj s deťmi? V tom prípade sme pre vás pripravili výhodný akciový balíček na pobyt zameraný na šport a relax.

 

 

Príďte na Čertov aj s deťmi!

Dieťa do 6 rokov ubytujeme u nás zdarma bez nároku na lôžko !

 

Čo všetko je v letnom - prázdninovom balíčku pre 2 osoby?

Počet nocí

pre 2 osoby

Cena

Služby v balíčku pre 2

 

2 noci

( 3 dni )

 

2 noci

(3 dni)

cez víkend

 

195 € 

(2 osoby)

 

205 € 

(2 osoby)

2x 150g. bohatá bufetová večera, 2x bufetové raňajky, 1x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 1x bowling na 1 hod.,  2x vstup do bazénov, biliard, fitness, stolný tenis, petanque, vstup do detskeho parku grátis. Zľava na vyhlásené masáže 5%. Voucher v cene 15 Eur na naše pivné kúpele, 10% zľava na spa procedury, kozmetiku a pedikúru.

 

3 noci

( 4 dni )

 

280 € 

(2 osoby)

3x 150g. bohatá bufetová večera, 3x bufetové raňajky, 2x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 1x bowling na 1 hod., neobmedzený vstup do bazénov grátis. Fitness, stolný tenis, petanque, vstup do detskeho parku - grátis. Zľava na vyhlásené masáže 5%. Voucher v cene 15 Eur na naše pivné kúpele, 10% zľava na spa procedury, kozmetiku a pedikúru.

 

4 noci

( 5 dní )

 

350 € 

(2 osoby)

4x 150g. bohatá bufetová večera, 4x bufetové raňajky, 3x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 2x bowling na 1 hod.,  1x tenisové ihrisko s vybavením na 2 hod., neobmedzený vstup do bazénov grátis. Fitness, stolný tenis, petanque, vstup do detskeho parku - grátis. Zľava na vyhlásené masáže 5%. Voucher v cene 15 Eur na naše pivné kúpele, 10% zľava na spa procedury, kozmetiku a pedikúru.

+ naše prostredie ponúka veľa možností pre dobrú rodinnú dovolenku

+ grátis je aj hotelový detský kútik, outdoor fitness ihrisko, detské vonkajšie ihrisko s preliezkami,  trampolína a veľa ďalších atrakcií, minizoo

 

 

Vezmite so sebou aj deti!

dieťa do 6 rokov

ubytovanie zadarmo (doplatok za polopenziu 6 Eur/deň), bez nároku na vstup do saunového sveta-wellness

dieťa do 9,9 rokov

40% z ceny za pobyt* (bez nároku na vstup do saunového sveta)

dieťa nad 10 rokov         1/2 cena z balíčku - platí ako dospelí (dieťa má nárok na vstup do                                                                               wellness v doprovodu dospelej osoby)

          + náš hotel má oprávnenie - certifikáciu na detské masáže

 

 

 

Viac informácií:

Wellness & Spa Hotel Čertov***

Lazy pod Makytou 1115

020 55 Lazy pod Makytou

www.certov.eu

 

Tel.: +421 42 468 1890

 

recepcia@certov.eu