Certov.eu
Najčistejší vzduch Slovenskej a Českej republiky
  • Facebook
  • Twitter
Rezervácia ubytovania Kalendar akcii Otvaracie hodiny

Letné prázdniny

 

 

 

 

Potrebujete nabrať sily a dokonale sa zregenerovať?  Máte radi hory, kvalitný oddych s najčistejším ovzduším, rodinné pobyty s deťmi a dobré jedlo? Chcete pozorovať ako behajú zvierata v minizoo a pri tom sa kúpať, ozdravovať sa a stráviť dovolenku s deťmi? V tom prípade sme pre vás pripravili výhodný akciový balíček na pobyt zameraný na letné pobyty.

 

Čakajú na vás kvalitné služby, príjemné prostredie a dokonalý relax! K dispozícii je wellness, saunový svet, spa procedúry a jedinečné masáže, športoviská, tenis, bar, bowling, streľba zo vzduchoviek, lukostreľba, minizoo a aj trebárs opekačka. Letné chvíle u nás budú nezabudnuteľné!

 

Pred hotelom máme vlastné minizoo s lamami, ovečkami, kozičkami, pštrosom. Pri sútoku dvoch potokov za hotelom môžete opekať a pri tom sa dozvedieť niečo o našej prírode na náučnom chodníčku a práve sme otvorili aj náš fitness-park a detský park v našom hotelovom lese - jedinný v širom okolí. Požičiavame bicykle MTB aj pre deti, prípadne vozík.

 

Letný pobytový balíček pre 2 osoby (28.6.2019 - 29.9.2019)

 

Navštívte náš Wellness & Spa Hotel Čertov*** v krásnom prostredí Čertovských hôr aj s deťmi. Čakajú na vás kvalitné služby, príjemné prostredie, kvalitné a zdravé ovzdušie, krásne turistické a cykloturistické trasy. K dispozícií je wellness, saunový svet, spa procedúry, športoviská, bar, bowling aj dobrá reštaurácia vrátanie grilovačky na terase. Tešíme sa na vás!

 

 

Premýšľate nad tým, kde strávite aktívnu dovolenku? Máte radi hory, šport, aktívnu dovolenku, kvalitný wellness a dobré jedlo? Chcete sa kúpať, nadýchať sa čerstvého vzduchu a stráviť dovolenku aj s deťmi? V tom prípade sme pre vás pripravili výhodný akciový balíček na pobyt zameraný na šport a relax.

 

 

Príďte na Čertov aj s deťmi!

Dieťa do 2,99 rokov ubytujeme u nás zdarma bez nároku na lôžko !

 

Čo všetko je v letnom - prázdninovom balíčku pre 2 osoby?

Počet nocí

pre 2 osoby

Cena

Služby v balíčku pre 2

 

2 noci

( 3 dni )

 

2 noci

(3 dni)

cez víkend

 

199 € 

(2 osoby)

 

215 € 

(2 osoby)

2x bohatá bufetová večera, 2x bufetové raňajky, 2x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 2x vstup do bazénov, biliard, fitness, stolný tenis, vstup do detskeho parku grátis.  Virtuálna realita 1x15 min v cene pobytu. Voucher v cene 15 Eur na naše pivné kúpele.

 

3 noci

( 4 dni )

 

280 € 

(2 osoby)

3x bohatá bufetová večera, 3x bufetové raňajky, 3x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 3x vstup do bazénov, biliard, fitness, stolný tenis, vstup do detskeho parku grátis.  1x30 min. masáž v cene pobytu. Virtuálna realita 1x15 min v cene pobytu. Voucher v cene 15 Eur na naše pivné kúpele.

 

4 noci

( 5 dní )

 

350 € 

(2 osoby)

4x bohatá bufetová večera, 4x bufetové raňajky, 4x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 4x vstup do bazénov, biliard, fitness, stolný tenis, vstup do detskeho parku grátis.  2x30 min masáž v cene pobytu. Virtuálna realita 1x20 min v cene pobytu. Voucher v cene 15 Eur na naše pivné kúpele.

+ naše prostredie ponúka veľa možností pre dobrú rodinnú dovolenku

+ grátis je aj hotelový detský kútik, outdoor fitness ihrisko, detské vonkajšie ihrisko s preliezkami,  trampolína a      veľa ďalších atrakcií,

+ pre deti máme aj vlastné minizoo,

+ detský bazén je so šmýklavkou a morskou vodou s teplotou 36°C, veľký bazén s atrakciami a teplotou 30°C

+ exclusivne u nás virtuálna realita - veľa hier a zábavy

 

 

Vezmite so sebou aj deti!

dieťa do 2,99 rokov

ubytovanie zadarmo (doplatok za polopenziu 8 Eur/deň), bez nároku na vstup do saunového sveta-wellness

dieťa do 9,9 rokov

40% z ceny za pobyt* (bez nároku na vstup do saunového sveta)

dieťa nad 10 rokov         1/2 cena z balíčku - platí ako dospelí (dieťa má nárok na vstup do                                                                               wellness v doprovode dospelej osoby)

      

 

 

 

Viac informácií:

Wellness & Spa Hotel Čertov***

Lazy pod Makytou 1115

020 55 Lazy pod Makytou

www.certov.eu

 

Tel.: +421 42 468 1890

 

recepcia@certov.eu