Certov.eu
Najčistejší vzduch Slovenskej a Českej republiky
  • Facebook
  • Twitter
Rezervácia ubytovania Kalendar akcii Otvaracie hodiny

Lyžiarske školy a kurzy na január, február, marec 2018

 

Lyžiarske kurzy v stredisku Čertov 2019: 

 

"U nás nevadí, keď nie je vonku dobré počasie, máme krytý wellness, bazénový svet, športoviská a telocvičňu!"

 

 

 

Novootvorený horský Wellness & Spa hotel Čertov*** je situovaný v malebnom prostredí Javorníkov, priamo v srdci CHKO Kysuce. Nachádza sa v oblasti s najčerstvejším vzduchom Slovenskej a Českej republiky, v prírodnej rezervácií Čertov. Svojim návštevníkom a lyžiarskym kurzom ponúka komplex kvalitných služieb vrátane dvoch známych lyžiarskych stredísk: www.skicertov.skwww.kohutka.cz. Hotel má výbornú dostupnosť k obom lyžiarskym strediskám aj k vlekom. Je novozariadený, komfortný, s výbornou domácou stravou. Hotel Čertov sa nachádza len 25 minút cesty od diaľnice. Okrem rodinných pobytov sa počas zimnej sezóny využíva na lyžiarske pobyty a školské lyžiarske kurzy.

 

 

 

Ubytovanie:

Ponúkame moderné a komfortné ubytovanie v izbách 2+1 s možnosťou klasickej prístelky a v 3 apartmánoch (2 samostatné izby so sociálnym zariadením), pričom 2 apartmány sú 4-lôžkové a 1 apartmán je 2+1 lôžkový. Celková kapacita hotela s priľahlou chatkou Čertovka je 68 stálych lôžok a 16 prísteliek.

 

Počet žiakov: min. 40 žiakov a viac.

 

Všetky izby sú zariadené v modernom štýle s vlastnou kúpeľňou a s WC, LED televízorom a s možnosťou bezplatného prístupu na internet.

 

Pobyt minimálne na 4 noci. pobyt cez víkendy po dohode s recepciou.

 

Stravovanie:

Príjemný zážitok v našom hoteli umocní skvelá a čerstvá domáca kuchyňa, známa v širokom okolí. Čaká vás príjemné posedenie v moderných a elegantných priestoroch reštaurácie, denného baru, alebo v samostatnej spoločenskej miestnosti s celkovou kapacitou 70 miest k sedeniu s vlastným WC, TV a DVD.

 

Stravovanie pre školy odsúhlasujeme osobitne s vedúcim kurzu.

 

Stravovanie je v cene lyžiarskeho kurzu.

 

 

 

 

Ceny lyžiarskych kurzov a pobytov - január, február, marec 2019:

 

1. stupeň:

1 - 4  ročník ZŠ 

2. stupeň:

5 - 9 ročník ZŠ + stredoškoláci

 

do 50 osôb

 

32 € /osoba / noc  

+ poplatok obci 0,50 € 

 

nad 50 osôb

 

30 € /osoba / noc

 + poplatok obci 0,50 € 

 

 

do 50 osôb

 

36 € /osoba / noc

+ poplatok obci 0,50 € 

 

nad 50 osôb

 

34 € /osoba / noc

+ poplatok obci 0,50 € 

 

Ubytovanie s TV, 3 x denne strava 100g., neobmedzený pitný režim, spoločenská miestnosť s TV, 3 hod. bazénový svet, spoločenské hry (stolný tenis, karty, šachy) grátis. Ostatné športoviská (telocvičňa, bowling, fitnes za zvýhodnené ceny) podľa cenníka. Pripojenie na internet grátis.

 

učiteľ platí ako žiak

 

 

 

Ubytovanie s TV, 3 x denne strava 150g., neobmedzený pitný režim, spoločenská miestnosť s TV, 3 hod. bazénový svet, spoločenské hry (stolný tenis, karty, šachy) grátis. Ostatné športoviská (telocvičňa, bowling, fitnes za zvýhodnené ceny) podľa cenníku. Pripojenie na internet grátis.

 

učiteľ platí ako žiak

 

 

V cene ponúkame 1 x 3 hodinový vstup počas lyžiarského kurzu do nášho bazénového sveta.

 

 


 

Extra cena Skipassov len vďaka hotelu Čertov!

Len s nami máte možnosť získať extra cenu skipasu 6 - 9 €/deň (podľa počtu dní a detí). Zabezpečíme vám skibus na Ski Kohútka (www.kohutka.cz) grátis, alebo upravíme zjazdové trate až pred náš hotel v prípade dobrých snehových podmienok v našom čertovskom stredisku www.skicertov.sk.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

 

Rezervácie a informácie na +421 42 468 1890 a info@certov.eu