Certov.eu
Najčistejší vzduch Slovenskej a Českej republiky
  • Facebook
  • Twitter
Rezervácia ubytovania Kalendar akcii Otvaracie hodiny

hotelové izby

 

 

Náš hotel disponuje skladbou rôznych izieb, ktoré sú vybavené kvalitnou postelou, ktorú je možné oddeliť na samostatné lôžka, alebo manželské postele. Izby majú kvalitné koberce, LED TV s vlastným programom, kreslá alebo stoličky, niektoré izby majú celodrevenný balkón. Sociálky sú moderné, čisté s autonómnou vzduchotechnikou. Každé wc obsahuje aj bidetovou sprškou. Elektrika funguje na hotelové karty. Kúrenie je nastaviteľné osobitne v kažed izbe.

 

Naše izby:

 

1+1   izba

 

 

2+0  izba

 

 

2+1   izba

 

 

4 lôžko izba

 

 

Appartman 2+1

alt. (2+1) + (2)

 

 

 

 

Appartman 4 - 7

 

alt 1.

 

 

alt 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 x jednolôžková izba, ktorú je možné využiť ako dvolôžko

s manželskou posteľou. Izba je priestranná s väčšiou sociálkou.

1 izba má vstup na terasu a dve izby sú bez balkóna.

 

 

 

 

 

 

4 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou, alebo po rozložení je každá postel samostatná. Izba je priestranná s väčšiou sociálkou.

2 izby majú vstup na terasu (balkón) a dve izby sú bez balkóna.

 

 

 

 

 

 

 

14 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou (može byť aj samostatne postele) a jedným samostatným rozkládacím kreslo hotelového typu s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a pevným matracom.

9 izieb má vstup na terasu (balkón) a 5 izieb je bez balkóna.

 

 

 

 

 

1 x štvorlôžková izba s manželskou posteľou (može byť aj samostatné postele rozložené od seba) a jedným samostatným rozkládacím dvojlôžkom hotelového typu s štadnardnou plochou lôžka 200x80 - jednolôžko (200 x 180 - dvojlôžko) s kvalitným a pevným matracom.

Táto izba nemá vstup na terasu, má však krásný výhľad do lesa a na sútok dvoch potokov. Izba je slnečná s priestrannou sociálkou.

 

 

 

 

1 x appartman 2 + 1 s manželskou posteľou (može byť aj samostatné postele rozložené od seba) a jedným samostatným rozkládacím kreslom hotelového typu s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a s pevným matracom. V appartmane sa nachádza kuchynka s vybavením, jedálenský stolík s 3 židličkami, nočný stolík a izbový stôl.

 

Výhodou tohto appartmanu je to, že sa dá spojiť s vedlajšiou izbou a vytvoriť tak 2-izbový byt so spoločným vstupom. Oba priestory majú vhcod na terasu, ktorá je velmi priestranná s krásnym výhľadom na les, potoky a prírodu.

 

 

 

1 x appartman 4-7 lôžkový, 1 izba s TV a s manželskou posteľou (može byť aj samostatné postele rozložené od seba) a možnosťou jednoho samostatného rozkládacieho kresla hotelového typu s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a s pevným matracom, 1 obývačka s TV a s rozkladacím gaučom, 1 izba manželské lôžko, poprípade jednolôžko. V appartmane sa nachádza kuchynka s vybavením, jedálenský stolík s 5 stoličkami, stolík a izbový stôl. Appartman má pekný balkón a priestrannú sociálku. Krásny výhĺad na minizoo.

 

 

 

1 x appartman 4-7 lôžkový, 1 izba s TV a s manželskou posteľou (može byť aj samostatné postele rozložené od seba) a možnosťou jednoho samostatného rozkládacieho kresla hotelového typu s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a s pevným matracom, 1 obývačka s TV a s rozkladacím gaučom, 1 samostatná izba manželské lôžko, poprípade jednolôžko. V appartmane sa nachádza kuchynka s vybavením, jedálenský stolík s 5 stoličkami, stolík a izbový stôl. Appartman má malý útulný balkón a priestranne WC. Krásny výhľad na minizoo.