Certov.eu
Najczystrze powietrze na Słowacji i w Czechach
  • Facebook
  • Twitter
Rezerwacja Imprezy Kalendarz imprez

o hotelu Čertov

Nowo otwarty górski wellness & spa hotel Čertov***, położony w malowniczej okolicy Javorników na granicy Moraw i Słowacji, w samym sercu Obszaru Chronionego Krajobrazu Kysuce, z najświeższym powietrzem na Słowacji i w Czechach  oraz własnym rezerwatem Čertov, oferuje turystom przez cały rok wysokiej jakości usługi.

 

Wellness & Spa hotel Čertov oferuje zakwaterowanie w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych oraz czterech przestronnych apartamentach z aneksem kuchennym oraz własnym salonikiem. Hotel dysponuje 65 miejscami noclegowymi, z możliwością dostawienia 10 dodatkowych łóżek. Wszystkie pokoje zostały urządzone w nowoczesnym stylu z przyjemną, rodzinną atmosferą, mają własną przestronną łazienkę z WC, telewizor LED i dostęp do internetu.

 

Posiadamy również pokoje odpowiednio przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz poruszających się na wózkach inwalidzkich. Hotel wyposażony jest również w windę.

 

W hotelu znajduje się świetlica z kinem, w pełni wyposażona sala konferencyjna,  obiekty sportowe oraz siłownia. Nasi goście mogą również zagrać w tenis stołowy, bilard, kręgle oraz spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej.

 

Dla wszystkich tych, którzy pragną spędzić czas w sposób aktywny przygotowaliśmy outdoorowy park z wieloma atrakcjami, m.in. siłownią, strzelnicą oraz mini zoo dla naszych najmniejszych gości.

 

Nasi Goście mogą zrelaksować się w dużym centrum odnowy biologicznej, znajdującym się bezpośrednio w hotelu. Dzięki trzem saunom, jacuzzi, ogrzewanym leżakom i pokoju relaksacyjnego z kominkiem, nasze centrum oferuje szeroki wybór zabiegów spa, włączając zabiegi lecznice i masaże. Centrum posiada również basen z wydzielonym brodzikiem dla dzieci.

 

Na terenie całego hotelu obowiązuje surowy zakaz palenia.

 

Hotel Certov jest idealnym miejscem dla miłośników przyrody a także osób pragnących zrelaksować się bądć uciec od zgiełku dnia codziennego i spędzić czas w przyjemnej atmosferze z rodziną lub przyjaciółmi.