Certov.eu
Najčistejší vzduch Slovenskej a Českej republiky
  • Facebook
  • Twitter
Rezervácia ubytovania Kalendar akcii Otvaracie hodiny

Seniorské pobyty 2018

 

 

 

Horský Wellness & Spa hotel Čertov*** je situovaný v krásnom prírodnom prostredí Javorníkov. Nachádza sa v oblasti s najčerstvejším vzduchom Slovenskej a Českej republiky, v prírodnej rezervácií nazývanej Čertov. Hotel obľubujú turisti, lyžiari, rodiny s deťmi ale aj seniori, ktorí na Čertove nájdu pokoj, relax a množstvo športového vyžitia a prechádzok. Hotel Čertov a jeho okolie je na pobyty pre seniorov ako stvorený.

 

 

Hotel vhodný aj pre ZŤP

 

Na Čertove máme výťah a izby zariadené aj pre ZŤP klientov. Spoľahnúť sa môžu na našu pomoc s čímkoľvek, čo budú k spokojnému pobytu potrebovať. Wellness a sauny poskytujú potrebný relax pre dušu aj telo.

 

 

Seniorské pobyty pre 2 osoby v termínoch (1.4.- 30.6.2018), neplatí cez Veľkú noc a sviatky

Navštívte náš Wellness & Spa Hotel Čertov*** v krásnom prostredí Čertovských hôr aj s vnúčatami. Čakajú na vás kvalitné služby, príjemné prostredie, kvalitné a zdravé ovzdušie, krásne turistické a cykloturistické trasy. V blízkom okolí nášho hotela sa nachádzá veľa možností na výlety (Zoo Lešná, Pustevny, Skanzen Radhošť, maľovaná dedinka Čičmany, Manínská tiesňava, hrady ai.). K dispozícií je wellness, saunový svet, spa procedúry, športoviská, bar,bowling, reštaurácia a aj vlastné hotelové minizoo. Tešíme sa na vás!

 

 

Čo všetko je v seniorskom balíčku pre 2 osoby?

Počet nocí

pre 2 osoby

Cena

Služby v balíčku pre dve osoby

 

2 noci

( 3 dni )

 

145 € 

(2 osoby)

2x 150g. bufetová večera(alebo výber z 3 jedál), 2x bufetové raňajky, 1x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 1x bowling na 1 hod., vstup do bazénov grátis, fitness, stolný tenis, šipky, požičanie palíc nordic walking grátis po dohode s recepciou. Poukaz 15 Eur na pivné kúpele pre dvoch, zľava 10% na masáže, spa procedury, kozmetiku a pedikúru.

 

3 noci

( 4 dni )

 

215 € 

(2 osoby)

3x 150g. bufetová večera(alebo výber z 3 jedál), 3x bufetové raňajky, 1x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch, 1x bowling na 1 hod., vstup do bazénov grátis, fitness, stolný tenis, šipky, požičanie palíc nordic walking grátis po dohode s recepciou. Poukaz 15 Eur na pivné kúpele pre dvoch, zľava 10% na masáže, spa procedury, kozmetiku a pedikúru.

 

4 noci

( 5 dní )

 

275 € 

(2 osoby)

4x 150g. dvojchodová večera(alebo výber z 3 jedál), 4x bufetové raňajky, 2x vstup do wellness na 2 hodiny pre dvoch,  1x bowling na 1 hod., vstup do bazénov grátis, fitness, stolný tenis, šipky, požičanie palíc nordic walking grátis po dohode s recepciou. Poukaz 15 Eur na pivné kúpele pre dvoch, zľava 10% na masáže, spa procedury, kozmetiku a pedikúru.

+ náš hotel má vlastné malé minizoo, kde môžu vnúčata po dohode kŕmiť zvieratká

+ náš hotel ponúka množstvo procedúr a ako jediný na Slovensku ponúkame najstaršie pivné kúpele BBB

 

 

Vezmite so sebou aj deti!

dieťa do 6 rokov

ubytovanie zadarmo (doplatok za polopenziu 8 Eur/deň), bez nároku na vstup do wellness

dieťa do 9,9 rokov

40% z ceny za pobyt  (bez nároku na masáže, spa a vstup do wellness)

dieťa nad 10 rokov         1/2 cena z balíčku - platí ako dospelí (dieťa má nárok na masáž a vstup do                                                                              wellness)

          + náš hotel má detské ihrisko, preliezačky, húpačky, možnosť opekačky v hotelovom lesíku

 

 

 

Viac informácií:

Wellness & Spa Hotel Čertov***

Lazy pod Makytou 1115

020 55 Lazy pod Makytou

www.certov.eu

 

Tel.: +421 42 468 1890

 

recepcia@certov.eu