Certov.eu
Najčistejší vzduch Slovenskej a Českej republiky
  • Facebook
  • Twitter
Rezervácia ubytovania Kalendar akcii Otvaracie hodiny

Masáže a relax v hoteli Čertov***

 

 

Masáž je najstaršou liečebnou metódou v histórií ľudstva. Každé telo, rovnako ako každý človek je jedinečné, má vlastnú štruktúru, sebe vlastné proporcie aj disproporcie a to ho robí výnimočným v porovnaní  s ostatnými. Preto pristupujeme ku každému klientovi individuálne na základe jeho potrieb a prípadných problémov, zameriavame sa na konkrétne stuhnuté a problémové miesta daného klienta tak, aby po masáži nastala celková úľava a uvoľnenie tela aj psychiky. Preto je každá  masáž jedinečná a neopakovateľná rovnako ako jedinečný a neopakovateľný je sám klient, ktorý ku nám  príde. Našou devízou je profesionalita, komplexnosť riešenia zdravotných problémov a  používanie prírodných - vysoko kvalitných olejov.
 
Podporte svoje zdravie, rozmaznávajte sa, vychutnajte si dokonalý relax, pocíťte  návrat harmónie tela i duše. Vždy Vás radi privítame! Dohodnite si  Vám vyhovujúci termín priamo na recepcii hotela Wellness & Spa hotela Čertov, kde získate potrebné informácie. 
 
 

Ponúkame aj tieto druhy špeciálnych masáží

    

Medová masáž

 

 

30 min. / 30 Eur

 

 

Detoxikačná masáž plná enzýmov, vitamínov a minerálnych látok. Pomáha revitalizovať telo a zbaviť Vás stresu. Med sa dostáva masážnou technikou až do hĺbky tkaniva a kĺbov. 

Čokoládová masáž

 

 

30 min. / 30 Eur

 

 

Luxusná masáž vykonávaná pomocou čokolády a fanyletylamínu. Tato masáž vyhladzuje a tonizuje pokožku. Dodáva potrebné minerály, veľa antioxidantov a koenzýmov a taktiež potláča celulitídu. 

Zoštíhľujúca premena

 

 

30 min. / 30 Eur

 

 

Skvelá proticelulitídna masáž esenciálnymi olejmi a rastlinnými výťažkami. Špeciálne masážne techniky s prvkami lymfodrenáže na odstránenie celulitídy. Pomáha odbúravať tuky a spevňuje tkanivá. 

Myofasciálna masáž - novinka

 

 

 

 

 

 

 

50 min. / 25 Eur

 

 

Terapia, pri ktorej sa zručnými pohybmi rúk myopraktika preťahuje väzivový, fasciálny obal svalov celého tela. Vyvinie sa tým aj tlak na kosti, svaly, nervy, kĺby, cievy, ktoré sa dostanú do vzájomného súzvuku. Myofasciálna masáž je metóda, ktorá účinkuje najmä pri chronickej alebo akútnej bolesti chrbta, ramien, hrudnej, krčnej alebo bedrovej bolesti ale aj pri neriešiteľných bolestiach hlavy a je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií. Pri ošetrení sa stláčajú takzvané spúšťacie body a masírujú sa postihnuté svaly. Telo reaguje na podnety uvoľnením svalového napätia a prichádza pocit regenerácie pohybovej sústavy. Myoterapia má preventívne, nápravné i rehabilitačné účinky.

Partnerské pohladenie

 

 

60 min.  / 36 Eur

 

 

 

 

Hodinový VIP relax, kde každý z partnerov podstúpi 20 minútovú masáž dľa výberu a nakoniec spolu strávia 20 min. vo vírivke s chromoterapiou a lahvinkou vychladeného sektu.

Partnerov nikto rušiť nebude.

Rašelinový zábal

 

 

 

20 min. / 12 Eur

s masážou 40 min./ 22 Eur

 

 

 

Robí sa s panenským kokosovým olejom lisovaným za studena. Má top antistresové a relaxačné účinky. Vďaka tejto jedinečnej masáži budete mať hladkú a krásnu pleť i vo vysokom veku. Kokosový olej pôsobí ako účinný krém pre všetky typy pokožky.