!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Family hotel

Náš Wellness & Spa Hotel Čertov sa nachádza v kľudnej lokalite s krásnou prírodou v prostredí Javorníkov.

 

Dovolenkovať a cestovať s našimi najmenšími členmi rodiny je pre rodičov často výzva . Vybrať si to  správne „FAMILY FRIENDLY ” ubytovanie nie je vždy jednoduché. Pri myšlienke na malé ratolesti chceme zvoliť dobrú lokalitu, aby hotel disponoval detskými atrakciami, a aj v prípade nepriaznivého počasia mohli využiť služby hotela. Náš rodinný rezort ponúka veľa možností ako sa zabaviť a spríjemniť si deň, i keď nám počasie nie je naklonené.   Vo vnútri hotela sa nachádza detský kútik so spoločenskou miestnosťou, virtuálna realita, šípky, biliard, stolný tenis, bowling, multifunkčné ihrisko i posilňovňa. Náš hotel taktiež vyniká svojím wellness & spa a bazénovým svetom s detským bazénom s morskou soľou a šmykľavkou. Rodičia môžu zrelaxovať v našich pivných kúpeľoch, kde majú na výber zo štyroch procedúr alebo sa dať príjemne vymasírovať našimi profesionálnymi masérmi.

 

 

 

Každý ďalší pekný deň sa môžu deti hrať na vonkajšom detskom ihrisku pred hotelom. Loptové hry si Vaša rodina môže zahrať na  multifunkčnom ihrisku / tenis, futbal, basketbal, nohejbal/.

K dispozícií sú pre Vás na zapožičanie bicykle i elektro bicykle s možnosťou detskej sedačky.

V komplexe sa nachádza outdoorové ihrisko s preliezkami, strojmi na cvičenie a s príjemným posedením pri potôčiku, kde je umiestnené aj  ohnisko. Pri prechádzke parkom sa deti dozvedia nové informácie o zvieratkách, ktoré tu žijú z náučných tabuliek.

Deťom určite vyčarí úsmev na tvári naša Mini Zoo, kde chováme zvieratká Lamy Alpacy, pštrosy, zajačiky, ovečky a baranov.

Keď Vám vyhladne po všetkých aktivitách, ktoré  u nás vyskúšate radi Vám pripravíme chutné jedlá z kvalitných a čerstvých surovín v našej reštaurácii, pričom samozrejme myslíme aj na najmenších s detským MENU.

 V letných mesiacoch je pre Vás otvorená aj naša vonkajšia kuchyňa s barom, kde Vám pripravíme osviežujúce nápoje a lahodnú kávu.

 

Ak chcete, aby Vaša dovolenka s deťmi bola príjemná, plná pohodlia  a domov ste sa vracali s krásnymi spomienkami, zážitkami a dobrým pocitom, tak určite navštívte náš rodinný Wellness & Spa Hotel Čertov.

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia