!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
Last moment cez leto

Môžete využiť mimoriadnú ponuku od 25.6 -10.7.2024. Zľava 50% len na doplatok za pobyt v apartmánoch je poskytnutá do 10.7.2024, alebo do vyčerpania predaja 30 kupónov. Zĺava platí na všetky pobyty do 15.9.2024.Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.

  Zavolať Rezervovať

Všetky novinky

 

Prajeme všetkým krásnu advetnú nedeľu a dúfame, že čo skoro sa vidíme.

Prajeme pokoj, pohodu a zdravíčko a tešíme sa na Vás !!!!

 

 

Terasa otvorená denne, podľa počasia.
15.05.2024
Terasa otvorená denne, podľa počasia.
Nové chatky Čertík
29.12.2023
Nové chatky Čertík
Pred Silvesterom sme dokončili výstavbu nových chatiek Čertík. Pozývame Vás na pobyt v malebnej prírode v moderných chatkách pri potoku. Skvelé možnosti využitia hotelových služieb a komfortného ubytovania na horách
Virtuálna realita Meta Quest 3
22.11.2023
Virtuálna realita Meta Quest 3
Vitajte v budúcnosti zážitkov! V našom hoteli sme nadšení ohlásiť príchod najnovšej technologickej novinky - VR Meta Quest 3! S touto revolučnou virtuálnou realitou môžu naši hostia preskúmať svet bez hraníc priamo v pohodlí nášho hotela. Meta Quest 3 prináša neobmedzené možnosti zábavy, vzdelávania a dobrodružstva. Naši hostia sa ponoria do úžasných svetov hier, interaktívnych zážitkov a obdivuhodných simulácií. Vychutnajte si široký výber hier, adrenalínových dobrodružstiev, virtuálnych výletov po svete či vzdelávacích kurzov, čím vám poskytneme zážitok, ktorý si budete pamätať ešte dlho po návrate z dovolenky. Pridajte k vašej rezervácii zážitok VR Meta Quest 3 a prevezmite kontrolu nad nekonečnými možnosťami virtuálneho sveta! Už teraz si rezervujte čas pre svoj vlastný osobitný zážitok, ktorý vám Meta Quest 3 v našom hoteli ponúka.
Mezonetové apartmány
14.08.2023
Mezonetové apartmány
Naše mezonetové apartmány sú navrhnuté s dôrazom na detaily a komfort, aby sme zabezpečili príjemný pobyt pre našich hostí. Sú vhodné pre rodiny, páry aj skupiny priateľov, ktorí hľadajú nadštandardné ubytovanie s jedinečným šarmom.
vianočné sviatky 2020
24.12.2020
vianočné sviatky 2020
Späť


Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

RecepciaIveta Beneová

Recepcia