!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Všetky novinky

 

Prajeme všetkým krásnu advetnú nedeľu a dúfame, že čo skoro sa vidíme.

Prajeme pokoj, pohodu a zdravíčko a tešíme sa na Vás !!!!

 

 

Nové chatky Čertík
29.12.2023
Nové chatky Čertík
Pred Silvesterom sme dokončili výstavbu nových chatiek Čertík. Pozývame Vás na pobyt v malebnej prírode v moderných chatkách pri potoku. Skvelé možnosti využitia hotelových služieb a komfortného ubytovania na horách
Virtuálna realita Meta Quest 3
22.11.2023
Virtuálna realita Meta Quest 3
Vitajte v budúcnosti zážitkov! V našom hoteli sme nadšení ohlásiť príchod najnovšej technologickej novinky - VR Meta Quest 3! S touto revolučnou virtuálnou realitou môžu naši hostia preskúmať svet bez hraníc priamo v pohodlí nášho hotela. Meta Quest 3 prináša neobmedzené možnosti zábavy, vzdelávania a dobrodružstva. Naši hostia sa ponoria do úžasných svetov hier, interaktívnych zážitkov a obdivuhodných simulácií. Vychutnajte si široký výber hier, adrenalínových dobrodružstiev, virtuálnych výletov po svete či vzdelávacích kurzov, čím vám poskytneme zážitok, ktorý si budete pamätať ešte dlho po návrate z dovolenky. Pridajte k vašej rezervácii zážitok VR Meta Quest 3 a prevezmite kontrolu nad nekonečnými možnosťami virtuálneho sveta! Už teraz si rezervujte čas pre svoj vlastný osobitný zážitok, ktorý vám Meta Quest 3 v našom hoteli ponúka.
Mezonetové apartmány
14.08.2023
Mezonetové apartmány
Naše mezonetové apartmány sú navrhnuté s dôrazom na detaily a komfort, aby sme zabezpečili príjemný pobyt pre našich hostí. Sú vhodné pre rodiny, páry aj skupiny priateľov, ktorí hľadajú nadštandardné ubytovanie s jedinečným šarmom.
vianočné sviatky 2020
24.12.2020
vianočné sviatky 2020
OTVÁRAME HOTEL
03.06.2020
OTVÁRAME HOTEL
5-7.06 - Terasa aj pre návštevníkov. 12-14.06 - Otvorený aj pre verejnosť celý vikend. od 19.06 - vsetky sluzby su v prevadzke.
Späť


Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia