!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Darčekový poukaz

Venujte svojim blízky pekný darček aj cez rok


0,00 € Predbežná rezervácia

Darčekové poukazy

 

Radi by ste venovali poukaz ako darček?

 

Ako môže darčekový poukaz vyzerat?

Vianočný darček pod stromček

 

opýtaj sa 

 

 

Darčekovú poukážku možno využiť na:

 

 

 

Pivné kúpele Bier Bottich Bad

 
 • Ubytovanie s polpenziou počas celého pobytu, raňajky a večere formou bufetových stolov (prípadne servírované večere polievka, výber z 3 jedál, dezert - podľa obsadenosti hotela). 
 • Vstup do bazénov s vírivkou - neobmedzene (plavecký bazén s atrakciami 30°C, relaxačný bazén so slanou vodou 36°C, vírivka s teplotou 37°C).
 • Bowling.
 • Vstup do wellness na 2 hod. poobede.
 • Výber z štyroch pivných procedúr pre dvoch (vid dole). 
 • Masáže, kozmetické služby, relax.
 • * poukážku nie je možné použiť na konzumáciu jedál a nápojov

 

 


 

Pro predstavu ponúkame tieto pivné procedúry:

 


 

 • Originálne BBB Pivné kúpele

Pôvodná procedúra blahodarne pôsobiaca na pokožku. Kúpeľ má vysoký obsah vitamínov A, B, D, E, priaznivo podporuje liečbu atopických ekzémov, zmierňuje stavy psoriázy, uvoľňuje a prekrvuje. Pre dosiahnutie liečivých účinkov odporúčame pokožku neumývať 8 hodín po kúpeli.

 

 • Originálne BBB Slamové kúpele

Pôvodná procedúra s uvoľňujúcim a hrejivým účinkom, vhodná najmä na liečbu ochorení kĺbov a zmiernenie prejavov artrózy.

 

 • Originálne BBB Mliečne kúpele     

Pôvodná zvláčňujúca, hydratačná a vyživujúca procedúra. Počas tejto kúry je pitie piva nahradené pitím nealkoholickej piňakolády.

           

 • Originálne BBB Dubovo - Levanduľové kúpele

Pôvodná kúpeľná procedúra s antiseptickými účinkami. Urýchľuje hojenie rán, pomáha pri liečbe hemoroidov a celkovo uvoľňuje.  

 

Všetky procedúry sú 100% naturálne bez chemických prísad.

 

Procedúry pivných kúpeľov pomáhajú úspešne zmierňovať príznaky PSORIÁZY a ATOPICKÉHO EKZÉMU. Vďaka skvelým hodnoteniam a skúsenostiam našich návštevníkov využíva túto tradičnú kúpeľnú procedúru, ktorá je na Slovensku úplnou novinkou, čoraz viac hostí. Pivné kúpele nemajú vekové obmedzenia, vďaka čomu ich účinky môžete dopriať aj malým deťom.

 

Príďte sa presvedčiť o jedinečných relaxačných a liečebných účinkoch pivných kúpeľov na vlastnej koži a doprajte si úplne nový kúpeľný zážitok.  

 

 

 


Rezervácia0,00 € Predbežná rezerváciaAlebo telefonicky na +421 42 468 1890


 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia