!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Naše izby

Náš hotel disponuje skladbou rôznych izieb, ktoré sú vybavené kvalitnou postelou, ktorú je možné oddeliť na samostatné lôžka, alebo manželské postele. Izby majú kvalitné koberce, LED TV s vlastným programom, kreslá alebo stoličky, niektoré izby majú celodrevenný balkón. Sociálky sú moderné, čisté s autonómnou vzduchotechnikou. Každé wc obsahuje aj bidetovou sprškou. Elektrika funguje na hotelové karty. Kúrenie je nastaviteľné osobitne v kažed izbe.

 

  • Як знайти контактні дані підтримки?
  • Чи є години роботи підтримки?
  • Чи є можливість зв'язатися з підтримкою у вихідні?
  • Як дізнатися про статус рішення мого запиту до підтримки?
  • Як залишити відгук про роботу підтримки?

 

 

Prostredie

2+0  izba

5 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou. Izba je priestranná s väčšiou sociálkou. 1 izba na prizemie má vstup na terasu a ostatné izby sú s balkónom.

.

pozrieť

Prostredie

2+1 izba

8 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a pevným matracom a jedným samostatným rozkládacím kreslom hotelového typu.

4 izby maju výstup na terasu a 3 izby s balkónom a 1 izba bez balkóna

pozrieť

Prostredie

Štúdio s kuchynkou

Štúdio s kuchynkou a manželskou posteľou s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a pevným matracom. V izbe sa nachádza kuchynka, jedálenský stolík, nočný stolík a izbový stôl.

pozrieť

Prostredie

Appartman 22

5+2 lôžkový apartmán, 1 izba s TV a manželskou posteľou so štadnardnou plochou lôžka 200x80, 1 obývačka s TV a 2 x plnohodnotné ložko, 1 izba rozkladacie lôžko. V apartmáne sa nachádza kuchynka, jedálenský stôl a konferenčný stolík.

pozrieť

Prostredie

Mezonetové apartmány

1 x appartman 2 + 1 s manželskou posteľou a jedným rozkládacím kreslom s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a s pevným matracom. V appartmane sa nachádza kuchynka, jedálenský stolík, nočný stolík a izbový stôl.

pozrieť

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia