!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
Adrenalín na ebikoch a ekolobežkách, zima, lyžovačka, Silvester

Letné pobytové balíčky v predaji

Pozývame aj externých návštevníkov do našich bazénov a sáun.

Modernizovali sme chatku ČertovkuViac info na recepcia@certov.eu,
alebo +421 424681890

 

opýtaŤ sa 
  Zavolať Rezervovať

Naše izby

Náš hotel disponuje skladbou rôznych izieb, ktoré sú vybavené kvalitnou postelou, ktorú je možné oddeliť na samostatné lôžka, alebo manželské postele. Izby majú kvalitné koberce, LED TV s vlastným programom, kreslá alebo stoličky, niektoré izby majú celodrevenný balkón. Sociálky sú moderné, čisté s autonómnou vzduchotechnikou. Každé wc obsahuje aj bidetovou sprškou. Elektrika funguje na hotelové karty. Kúrenie je nastaviteľné osobitne v kažed izbe.

Naše izby:

Prostredie

1+1   izba

3 x jednolôžková izba, ktorú je možné využiť ako dvolôžko s manželskou posteľou. Izba je priestranná s väčšiou sociálkou. 1 izba má vstup na terasu a dve izby sú bez balkóna.

pozrieť

Prostredie

2+0  izba

4 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou, alebo po rozložení je každá postel samostatná. Izba je priestranná s väčšiou sociálkou.

2 izby majú vstup na terasu (balkón) a dve izby sú bez balkóna.

pozrieť

Prostredie

2+1 izba

14 x dvojlôžková izba s manželskou posteľou a jedným samostatným rozkládacím kreslo hotelového typu s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a pevným matracom.

9 izieb má vstup na terasu (balkón) a 5 izieb je bez balkóna.

pozrieť

Prostredie

4 lôžko izba

1 x štvorlôžková izba s manželskou posteľou a jedným samostatným rozkládacím dvojlôžkom hotelového typu s štadnardnou plochou lôžka 200x80 - jednolôžko (200 x 180 - dvojlôžko) s kvalitným a pevným matracom. Táto izba nemá vstup na terasu, má však krásný výhľad do lesa a na sútok dvoch potokov.

pozrieť

Prostredie

Appartman 2+1 alt. (2+1) + (2)

1 x appartman 2 + 1 s manželskou posteľou a jedným rozkládacím kreslom s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a s pevným matracom. V appartmane sa nachádza kuchynka, jedálenský stolík, nočný stolík a izbový stôl.

pozrieť

Prostredie

Appartman 4 - 7 alt 1.

1 x 4-7 lôžkový, 1 izba s TV a s manželskou posteľou s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a s pevným matracom, 1 obývačka s TV a s rozkladacím gaučom, 1 izba manželské lôžko. V appartmane sa nachádza kuchynka, jedálenský stolík, stolík a izbový stôl. Appartman má pekný balkón a priestrannú sociálku.

pozrieť

Prostredie

Appartman 4 - 7 alt 2.

1 x appartman 2 + 1 s manželskou posteľou a jedným rozkládacím kreslom s štadnardnou plochou lôžka 200x80 a s pevným matracom. V appartmane sa nachádza kuchynka, jedálenský stolík, nočný stolík a izbový stôl.

pozrieť

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia