!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Pivné kúpele

 

 

Pivné kúpele Bier.Bottich.Bad® Čertov

   

 

Ak patríte k milovníkom piva a zároveň vám nie je cudzí ani relax vo wellness, nové Pivné kúpele Wellness & Spa hotel Čertov*** budú pre vás splneným snom.

 

Predstavte si samého seba v útulnej a romantickej atmosfére s tlmeným svetlom, ako sa ponorený v teplej, vírivej, drevenej kadi nechávate unášať dokonalým pokojom. Práve toto, a ešte omnoho viac vám ponúkajú Pivné kúpele BBB v našom Wellness & Spa hoteli Čertov, ktoré vám prinášame na Slovensku ako prví.

 

Pivné kúpele Bier Bottich Bad sú patentovo chránenou procedúrou s relaxačnými a liečebnými účinkami. Ich hlavnou zložkou je jedinečný pivný kúpeľ, počas ktorého si sami čapujete neobmedzené množstvo zlatistého Budvaru. Pivný kúpeľ má teplotu príjemných 35 °C a v jeho chránenom zložení nájdete okrem chmeľu tiež kvasnice či sladový extrakt. K príjemnému relaxu v pivnom kúpeli napomáha aj neustále udržiavaná teplota a jemné vírenie jeho hladiny. Odporúčaná doba kúpeľa je 20 minút, po ktorých nasleduje odpočinok na lôžku z ovsenej slamy, kde sa vaše telo skvele uvoľní a dovolí vstrebať všetky blahodarné účinky pivného kúpeľa.

 

Pivné kúpele Bier.Bottich.Bad® Čertov

Pre ubytovaných

35 Eur / procedúra pre 2

 dieťa doplatok 5 Eur
 

Rezervácia

 

Alebo email: recepcia@certov.eu

Pivné kúpele Bier.Bottich.Bad® Čertov

Pre externých hostí

50 Eur / procedúra pre 2
dieťa doplatok 5 Eur
 

Rezervácia

 

Alebo email: recepcia@certov.eu

Ponúkame:

 

Originálne BBB Pivné kúpele

Pôvodná procedúra blahodarne pôsobiaca na pokožku. Kúpeľ má vysoký obsah vitamínov A, B, D, E, priaznivo podporuje liečbu atopických ekzémov, zmierňuje stavy psoriázy, uvoľňuje a prekrvuje. Pre dosiahnutie liečivých účinkov odporúčame pokožku neumývať 8 hodín po kúpeli.

 

Originálne BBB Slamové kúpele

Pôvodná procedúra s uvoľňujúcim a hrejivým účinkom, vhodná najmä na liečbu ochorení kĺbov a zmiernenie prejavov artrózy.

 

Originálne BBB Mliečne kúpele     

Pôvodná zvláčňujúca, hydratačná a vyživujúca procedúra. Počas tejto kúry je pitie piva nahradené pitím nealkoholickej piňakolády.

           

Originálne BBB Dubovo - Levanduľové kúpele

Pôvodná kúpeľná procedúra s antiseptickými účinkami. Urýchľuje hojenie rán, pomáha pri liečbe hemoroidov a celkovo uvoľňuje.  

 

Všetky procedúry sú 100% naturálne bez chemických prísad.

 

Procedúry pivných kúpeľov pomáhajú úspešne zmierňovať príznaky PSORIÁZY a ATOPICKÉHO EKZÉMU. Vďaka skvelým hodnoteniam a skúsenostiam našich návštevníkov využíva túto tradičnú kúpeľnú procedúru, ktorá je na Slovensku úplnou novinkou, čoraz viac hostí. Pivné kúpele nemajú vekové obmedzenia, vďaka čomu ich účinky môžete dopriať aj malým deťom.

 

Príďte sa presvedčiť o jedinečných relaxačných a liečebných účinkoch pivných kúpeľov na vlastnej koži a doprajte si úplne nový kúpeľný zážitok.  

 

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia