!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
Last moment cez leto

Môžete využiť mimoriadnú ponuku od 25.6 -10.7.2024. Zľava 50% len na doplatok za pobyt v apartmánoch je poskytnutá do 10.7.2024, alebo do vyčerpania predaja 30 kupónov. Zĺava platí na všetky pobyty do 15.9.2024.Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.

  Zavolať Rezervovať

Spa procedúry

Kozmetické SPA ošetrenia

 

 

Ošetrenia tváre a dekoltu

Masáž tváre /odlíčenie, masáž/

20 min. 15,00 Eur

Masáž tváre a dekoltu /odlíčenie, masáž/

30 min. 18,00 Eur

Masáž tváre s aplikáciou masky a krému /odlíčenie, masáž, maska, krém/

30 min. 20,00 Eur
Masáž tváre a dekoltu s aplikáciou masky a krému /odlíčenie, masáž, maska, krém/ 40 min. 23,00 Eur
 

 

 

 

Skrášľujúce a uvoľňujúce SPA procedúry

Masáž rúk s aplikáciou parafínu

30 min. 20,00 Eur

Masáž chodidiel s aplikáciou parafínu

30 min. 20,00 Eur

Masáž rúk a chodidiel s aplikáciou parafínu

45 min. 30,00 Eur

 

 

Parafínová kôra


 

Parafín je druh vosku pochádzajúci z ropy, ktorý sa vďaka svojmu unikátnemu zloženiu stal zaujímavou prísadou v kozmetickom priemysle. Parafín je mimoriadne bohatý na minerálne látky, konkrétne železo, kremík a horčík. Takisto je cenným zdrojom vitamínu E, ktorý sa často pridáva do krémov pre zrelé ženy, pretože pomáha bojovať proti starnutiu pleti.  Po ošetrení parafínom budú Vaše ruky a nohy hebkejšie, pokožka pružnejšia a aj nechty spevnejú. Navyše, kúra odstraňuje stuhnutosť v zápästiach, čiže je veľmi vhodná pre ľudí pracujúcich za počítačom. Teplota zahriateho parafínu je okolo 60°C. Najskôr sa končatiny dôkladne namasírujú. Potom ich ponoríme do tekutého teplého parafínu. Po zaschnutí počkáte približne 10 minút. Nakoniec sa parafín jednoducho zlupne, ruky a nohy sa ošetria výživným masážnym prírodným olejom.  

 

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

RecepciaIveta Beneová

Recepcia