!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Svadby

Romantické prostredie nášho hotela, príjemné ubytovanie a menšia sála až pred 30 ľudí a väčšia sála až pre 120 hostí vrátanie tanečného parketu. Svadbu ako z katalógu môžete mať v našich priestoroch aj vy. Svadobnú hostinu a obsluhu vám vieme zabezpečiť my, rovnako ako menu podľa vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je i tanečný parket, pretože sedenie v našej spoločenskej miestnosti sa dá skvele prispôsobiť akejkoľvek udalosti.

 

Ak premýšľate nad svadbou na horách, hotel Čertov je správnou voľbou pre miesto svadobnej hostiny. V obci Lazy pod Makytou, kde sa nachádza i náš hotel, je krásny katolícky ako aj evanjelický kostolík. Blízko je aj obradná sála historického Župného domu v Púchove, alebo renesančného kaštieľa v Orlovom. Pri svadbe odporúčame spolupracovať so svadobnými salónmi v okolí, pričom my odporúčame napríklad  svadobný salón Karolína.

 

Okrem svadby je možné u nás organizovať i rozlúčku so slobodou, zásnuby alebo oslavy vašich jubileí či výročí. V lete ich môžete stráviť grilovaním na terase, v zime zase v našom wellness centre, alebo v štýlovej vinárni.  To všetko za zvýhodnené ceny.

Náš hotel ponúka a zabezpečuje:

 

  • svadobné menu pod vedením nášho šéfkuchára
  • výber kvalitných vín s odporučaním profesionálneho degustátora
  • profesionálnych čašníkov
  • kvalitné ubytovanie pre svadobných hostí
  • vonkajšiu terasu s možnosťou barbecue (zimná záhrada, stany)
  • profesionálne ozvučenie + kameraman

 

V balíčku pre svadobčanov ponúkame v rámci ceny:

 

  • relax uvolnenie pre mladomanželov, a to už pred samotnou svadbou alebo po svadbe
  • ubytovanie pre mladomanželov v apartmáne
  • raňajky do postele
 

 

   

Radi vám vypracujeme ponuku na mieru, stačí nám napísať tu alebo zavolať +421 424681890.

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia