!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Herne

 

Náš hotel víta rodiny s deťmi. Pre deti stále vytvárame nové zážitky. Teraz máme minizoo, detské ihrisko pri terase, outdoorpark v hotelovom lesíku s preliezkami, lanovkou. Pri sútoku 2 potokov máme miesto na opekačku. V prípade nepriaznivého počasia ponúkame detský kútik v spoločenskú miestnosť a spoločenskými hrami, ktoré si naši hostia môžu zapožičať na recepcii. Ponúkame aj vonkajšie a vnútorné ihriská, kolobežky alebo aj bicykle s detskými sedačkami. Viac info na recepcii.  
 

 

Virtuálna realita

Vitajte v budúcnosti zážitkov! V našom hoteli sme nadšení ohlásiť príchod najnovšej technologickej novinky - VR Meta Quest 3! S touto revolučnou virtuálnou realitou môžu naši hostia preskúmať svet bez hraníc priamo v pohodlí nášho hotela.

Meta Quest 3 prináša neobmedzené možnosti zábavy, vzdelávania a dobrodružstva. Naši hostia sa ponoria do úžasných svetov hier, interaktívnych zážitkov a obdivuhodných simulácií.

Vychutnajte si široký výber hier, adrenalínových dobrodružstiev, virtuálnych výletov po svete či vzdelávacích kurzov, čím vám poskytneme zážitok, ktorý si budete pamätať ešte dlho po návrate z dovolenky.

Pridajte k vašej rezervácii zážitok VR Meta Quest 3 a prevezmite kontrolu nad nekonečnými možnosťami virtuálneho sveta! Už teraz si rezervujte čas pre svoj vlastný osobitný zážitok, ktorý vám Meta Quest 3 v našom hoteli ponúka.

Ak si neviete už rady s Vašimi deťmi, prídite vyskúšať profi virtuálnu realitu, kde ponúkame viacero detských hier, náučných hier a taktiež aj veľa hier pre dospelých. Vhodné už pre deti od 5 rokov.

 

 

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia