!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
Last moment cez leto

Môžete využiť mimoriadnú ponuku od 25.6 -10.7.2024. Zľava 50% len na doplatok za pobyt v apartmánoch je poskytnutá do 10.7.2024, alebo do vyčerpania predaja 30 kupónov. Zĺava platí na všetky pobyty do 15.9.2024.Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.

  Zavolať Rezervovať

 

Storno poplatky, podmienky pre všetky rezervácie

 

V prípade zrušenia rezervácie podľa týchto ustanovení, vzniká prevádzkovateľovi-hotelu okamihom zrušenia rezervácie zo strany zákazníka právo na úhradu storno poplatku nasledovne:

 

bez storno poplatku bez storno poplatku do 21 dní pred dňom príchodu
10% z ceny objednaných a potvrdených služieb

20 až 14 dní pred dňom príchodu

50% z ceny objednaných a potvrdených služieb

13 až 8 dní pred dňom príchodu

100% z ceny objednaných a potvrdených služieb

7 a menej dní pred dňom príchodu

 

Osobitné ustanovenia:

V prípade dobrovoľného, predčasného odchodu hosťa z hotela (skrátenie pobytu) bez vážneho dôvodu, nemá hosť ani iný subjekt nárok na vratku za nedočerpané služby.

 

Zákazník je oprávnený si svoj objednaný pobyt jedenkrát preložiť na iný termín, a to tak, že písomne sa dohodne s recepciou hotela na preložení pobytu na iný termín s tým, že si môže presunúť aj uhradenú zálohu na tento nový termín. Túto možnosť môže zákazník uplatniť najneskôr 7 dní pred začiatkom pôvodného pobytu.

 

V prípade storna alebo skrátenia či nenastúpenia pobytu hosťa z titulu choroby, úmrtia, živelnej pohromy alebo ťažkej havárie si klient uplatňuje účtované stornopoplatky cestou príslušnej poisťovne, ak má uzatvorené cestovné poistenie. Ak hosť nemá uzatvorené cestovné poistenie, môže sa s oprávnenou osobou konajúcou za hotel dohodnúť na čiastočnej kompenzacii storno poplatku, pričom dôvod kompenzácie storna je potrebné doložiť príslušným dokladom.

 

Ubytovanie alebo pobyt je možné stornovať, alebo čiastočne zrušiť iba písomne na e-maili recepcia@certov.eu na základe písomného potvrdenia zo strany hotela, inak sa bude účtovať nevratný poplatok 100%z ceny pobytu za každú aj čiastočne zrušenú rezerváciu.

 

Pre uplatnenie storno poplatku a určenie jeho výšky je rozhodujúci deň príchodu na pobyt (deň nástupu na pobyt) uvedený v dokumente „potvrdenie rezervácie“

 

V prípade zrušenia rezervácie alebo čiastočného zrušenia rezervácie alebo nenastúpenia zákazníka alebo účastníkov pobytu alebo niektorého z nich na pobyt zašle prevádzkovateľ zákazníkovi e-mailom oznámenie o uplatnení nároku prevádzkovateľa na storno poplatok a jeho výške v zmysle týchto ustanovení do 14 dní odo dňa zrušenia rezervácie alebo odo dňa čiastočného zrušenia rezervácie alebo v prípade nenastúpenia na pobyt odo dňa určeného ako deň príchodu. Zákazník rezerváciou ubytovacích a s tým súvisiacich služieb podľa týchto ustanovení súhlasí a berie na vedomie, že prevádzkovateľ je oprávnený v prípade zrušenia rezervácie alebo čiastočného zrušenia rezervácie alebo nenastúpenia na pobyt jednostranne započítať pohľadávku zákazníka na vrátenie zákazníkom uhradenej ceny rezervovaných ubytovacích a s tým súvisiacich služieb voči pohľadávke prevádzkovateľa na úhradu storno poplatku vo výške uvedenej v týchto ustanovení, a to vo výške, v ktorej sa tieto pohľadávky kryjú, pričom sumu presahujúcu vzájomné pohľadávky zákazníka a prevádzkovateľa v prospech zákazníka uhradí prevádzkovateľ zákazníkovi rovnakým spôsobom, ako bola realizovaná úhrada za rezervované ubytovacie a s tým súvisiace služby zákazníkom, podľa toho, akú formu realizácie úhrady si zákazník pri rezervácii pobytu zvolil, a to do 14 dní odo dňa nasledujúceho po dni zrušenia rezervácie alebo čiastočného zrušenia rezervácie alebo nenastúpenia na pobyt. Bankové poplatky spojené s vrátením ceny znáša v plnom rozsahu zákazník.

 

 

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

RecepciaIveta Beneová

Recepcia