!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
Last moment cez leto

Môžete využiť mimoriadnú ponuku od 25.6 -10.7.2024. Zľava 50% len na doplatok za pobyt v apartmánoch je poskytnutá do 10.7.2024, alebo do vyčerpania predaja 30 kupónov. Zĺava platí na všetky pobyty do 15.9.2024.Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.

  Zavolať Rezervovať

Recenzie firem

recenzie

Michal Meško z Martinus.sk

Spolumajiteľ známeho internetového kníhkupectva Martinus.sk
 

 

Michal Meško z Martinus.sk: Hotel Čertov – dobrý pomer výkonu a ceny

S Michalom Meškom – spolumajiteľom známeho internetového kníhkupectva Martinus.sk sme sa zhovárali o teambuildingu a hotely Čertov. Spolu so svojim tímom tu chodieva už štyri roky po sebe a čo sa služieb a vybavenia týka, neskrýva radosť a nadšenie. Inak tomu nebolo ani tento rok. Zastihli sme ho uprostred rozmanitých aktivít a hier, ktorých sa zúčastnil spolu s ďalšími členmi spoločnosti Martinus.sk.

 

Údajne máte teambuilding na hotely Čertov už štvrtý rok po sebe. Prečo vás toto miesto a jeho okolie neustále priťahuje a pravidelne sa sem vraciate?

Sme radi, že sme tento hotel a jeho lokalitu objavili pred štyrmi rokmi. Iný hotel, kam sme zvykli chodievať pred tým, nám už kapacitne nevyhovoval. Od začiatku sme boli očarení, koľko vecí sa tu dá robiť. Ak by sa nám nechcelo, tak tu vôbec nič nemusíme „vláčiť“ a bez tak tu máme čo robiť. Pre mňa je však veľmi dôležitá ochota, s ktorou sa tu stretávame, či už zo strany majiteľa alebo ďalších zamestnancov. Keď sa zabávame do skorých ranných hodín, tak to s nami vždy nejako prehryznú a takýto prístup je pre nás veľmi dôležitý.

 

 

 

Ste tu s celým týmom firmy Martinus.sk?

Sú tu s nami všetci tí, ktorí chceli a mohli prísť. Je tu asi cez sto ľudí. A hoci je nás v skutočnosti oveľa viac, kníhkupectvá musia byť stále otvorené. Niektorí sú na dovolenkách, alebo majú svoje rodiny, takže sa nepodarilo prísť všetkým. Toto je myslím rekordný ročník, čo sa počtu zúčastnených týka.

 


 

 

 

Ako hodnotíte služby a kvality?

My sme veľmi spokojní. Je tu dobrý pomer výkonu a ceny. Okrem iného tu sú nekonečné možnosti. Len dva, či tri roky dozadu sme objavili vzadu za hotelom strelnicu, ktorú sme si pred tým vôbec nevšimli. Každý rok sme tak vedeli pridať niečo nové a naši ľudia to vedia oceniť, či už ide o wellness alebo iné služby.

 

Z rozpisu vášho víkendového programu je cítiť pohodu a relax. Bol to zámer?

Po prvom, alebo druhom ročníku sme sa, čo sa programu týka, trochu poučili. Všetky aktivity sme mali „nasekané“ od rána do večera. Ľuďom sa to síce páčilo, ale mnohí namietali, že sa nebol čas ani poriadne porozprávať, keďže sa tu nachádzajú ľudia z celého Slovenska. Aj z toho dôvodu sme zvolili voľnejší program, aby sme sa naším zamestnancom mohli prispôsobiť.

 

Prospieva takéto stretnutie pracovno-sociálnej atmosfére?

Pre nás je podstatné, že toto je jedno z dvoch stretnutí za rok, kedy sa stretávame spolu s našimi českými kolegami a trávime spoločne jeden až dva dni. Je to príležitosť, kedy sa môžeme navzájom spoznávať. Takže určite to prispieva aj firemnej kultúre.

 


 

Z akých odvetví pochádzajú všetci títo mladí ľudia?

Sú tu kníhkupci, obchodníci, programátori, skladníci, ľudia z marketingu, zákaznického servisu   vrátane ostatných profesií, ktoré máme.

 

Vzhľadom k tomu, že ste internetový obchod, ktorý sa sústredí na predaj kníh, máte tu aj také aktivity, ktoré s knihami priamo súvisia?

Áno, vždy sa snažíme dotyčnú tému nejako využiť. Tento rok máme napríklad hudbu. Jednou z aktivít je uhádnuť o aké hudobné knihy sa jedná. Tematiku kníh však využívame aj pri ďalších aktivitách, ktoré by nás mali ako ľudí tímovo zomknúť.

 

Aké zariadenia v hotely využívate?

Napríklad spomínaný wellness, telocvičňu, bowling, pingpongové stoly a iné dostupné zariadenia. Všade naokolo je nádherná príroda. Minulý rok napríklad pršalo a aj napriek tomu sme si vonku postavili obrovský stan, kde sme sa taktiež venovali rôznym aktivitám. Priznám sa, že hotely podobné Čertovu nemám veľmi „obehané“, no niekedy som sám prekvapený, že zakaždým tu objavíme niečo nové.

 

 

 

 

Odporučili by ste hotel Čertov aj ostatným firmám, ktoré hľadajú ideálne miesto na teambuildingové aktivity?

Určite, ale iba nie v našom termíne (smiech).

 

 

 

 

 

 

Hodnotenia od firem

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 

Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Koľko stojí teambuilding vo Wellness & Spa Hotel Čertov
Názov firmy:
Kontaktná osoba:
Telefónne číslo: *
E-mail: *
Dátum organizovania teambuildingu:
Počet osôb (lôžok):
Počet nocí:
Máme záujem o:
Penzia:
Požadované priestory:
Typ sedenia:
Iné požiadavky:
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

RecepciaIveta Beneová

Recepcia

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

RecepciaIveta Beneová

Recepcia