!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
Adrenalín na ebikoch a ekolobežkách, zima, lyžovačka, Silvester

PREDAJ ZIMNÝCH POBYTOV SILVESTROVSKÉ POBYTY


Zadovážili sme na 40ks nových elektrokolobežiek a elektrobicyklov. Naši hostia môžu využiť adrenalínové zážitky počas pobytu.

Pozývame aj externých návštevníkov do našich bazénov a sáun.

Terasu otvárame podľa počasia.

Viac info na recepcia@certov.eu,
alebo +421 424681890


 


 

opýtaŤ sa 
  Zavolať Rezervovať

Masáže

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť. Jej cieľom je teda dodať celej osobe harmóniu tela a mysle. Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Zjednodušene povedané, vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. 

 

U nás si môžete vybrať klasickú masáž v týchto variantach : relaxačná masáž čiastočná (chrbát, šija, krčná chrbtica v sede trvá cca 30 minút), čiastočná masáž chrbát dôkladná ( chrbát, šija, hlava a terapia krčnej chrbtice a trapézov v sede), alebo celková (celé telo, dolné končatiny zozadu, chrbát, šija, dolné končatiny spredu, masáž rúk, dekolt, podľa želania brucho a tvár - trvá cca 60 minút).

 

 

 

Masáže sú vykonávané certifikovaným masérom


 

Masáže

Čas

Cena

Relaxačná masáž     /celé telo a uvoľnenie krčnej chrbtice/

90 min. 45,00 Eur

Relaxačná masáž /celé telo/

60 min. 38,00 Eur

Relaxačná masáž     /chrbát, ruky, uvoľnenie krčnej chrbtice/

45 min. 33,00 Eur
Relaxačná masáž /chrbát, ruky/ 30 min. 28,00 Eur
Relaxačná masáž /nohy, zadok/ 30 min. 28,00 Eur
Lymfodrenáž /celé telo/  120 min. 45,00 Eur
Lymfodrenáž /nohy, zadok/ 45 min. 22,00 Eur
Lymfodrenáž /chrbát, brucho, ruky/  45 min. 22,00 Eur
Bankovanie /celé telo/  45 min. 33,00 Eur
Bankovanie /chrbát/ 45 min. 17,00 Eur

 

 

 

Klasická masáž

Je základom všetkých masáží. Aktivuje krvný obeh, zlepšuje okysličenie organizmu, prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo. Napomáha vyplavovaniu odpadových látok z tela. 

 

 

 

 

Lymfodrenáž

Je špeciálna liečebná metóda za pomoci ktorej sa podporuje vyplavovanie odpadových látok. Jedná sa teda o detoxikáciu. Vďaka lymfodrenáži môžeme z tela dostať nahromadené toxické látky, ktoré sú pre telo škodlivé. Lymfodrenáž významne podporuje imunitný systém, keďže zrýchľuje tok lymfy.

 

 

Suché bankovanie

Pri suchom bankovaní zostáva povrch kože neporušený. Banka sa priloží k telu tak, aby sa vytvoril podtlak a vsaje do seba časť kože aj s podkožím, čo spôsobí okrem iného aj popraskanie drobných cievok, červené krvinky preniknú do priestoru. Malý výron krvi aj lymfy zvýši cirkuláciu krvi a prívod kyslíku do okolia. Nastane reakcia detoxu organizmu a aktivácia životných procesov v tele.

 

 

 

Ponúkame aj tieto druhy špeciálnych masáží


 

 

Medová masáž     

30min.      25,00 €

Detoxikačná masáž plná enzýmov, vitamínov a minerálnych látok. Pomáha revitalizovať telo a zbaviť Vás stresu. Med sa dostáva masážnou technikou až do hĺbky tkaniva a kĺbov.Detoxikačná masáž plná enzýmov, vitamínov a minerálnych látok. Pomáha revitalizovať telo a zbaviť Vás stresu. Med sa dostáva masážnou technikou až do hĺbky tkaniva a kĺbov.

 

Čokoládová masáž    

30min.      25,00 €

Luxusná masáž vykonávaná pomocou čokolády a fanyletylamínu. Táto masáž vyhladzuje a tonizuje pokožku. Dodáva potrebné minerály, veľa antioxidantov a koenzýmov a taktiež potláča celulitídu. 

 

 

 

Rašelinový zábal

/blahodárny pôžitok z tepla/    

30min.      25,00 €

Pôžitok z tepla je terapia pri ktorej Vás najskôr dokonale uvoľníme relaxačnou hudbou pri sviečkach a následne aplikujeme rašelinový zábal. Rašelina v sebe ukrýva množstvo minerálov, stopových prvkov a živín pre zdravú pokožku, z nahriatého rašelinového vankúšika Vám do tela tepelnou výmenou prúdia liečivé látky, ktoré pomáhajú pri hojení ekzémov, celulitíde, podporuje celkové prekrvenie a obnovu odumretých kožných buniek. Oddych, uvoľnenie stuhnutého svalstva a načerpanie energie, toto všetko Vám ponúka „Pôžitok z tepla“ .

 

 

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia