!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
Last moment cez leto

Môžete využiť mimoriadnú ponuku od 25.6 -10.7.2024. Zľava 50% len na doplatok za pobyt v apartmánoch je poskytnutá do 10.7.2024, alebo do vyčerpania predaja 30 kupónov. Zĺava platí na všetky pobyty do 15.9.2024.Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.

  Zavolať Rezervovať

Naše služby

V našom hoteli nájdete všetko, čo patrí k horskej dovolenke alebo k romantickému víkendu:

 

komfortné a príjemné ubytovanie v izbách/apartmánoch,

wellness & spa centrum pre všetkých,

kvalitné jedlá zo slovenskej reštaurácie,

športoviská pre indoor aj outdoor aktivity,

lyžovanie na Čertove,

turistiky a výlety v okolí Čertova,

organizovanie svadieb, kongresov, spoločenských akcií 

 

 

Ako najlepšie stráviť čas v našom hoteli vám poradí personál našej recepcie.

 

Ubytovanie v hoteli Čertov si môžete rezervovať dvomi spôsobmi: prostredníctvom objednávkového formulára, alebo telefonicky:

 

Telefón+421 42 4681890

Telefón+421 42 285 8004

 

Na recepcii vám radi poradíme, čo všetko sa v okolí Javorníkov dá vidieť a zažiť. Zároveň vám zabezpečíme návštevu všetkých relaxačných miest v našom hoteli. Neváhajte nás kontaktovať a pýtať sa.

 

Služby si možete rezervovať telefonicky

Telefón+421 42 4681890 / +421 42 285 8004

 

Externí hostia

Služby si možete rezervovať telefonicky

Telefón+421 42 4681890 / +421 42 285 8004

 

Ubytovaní hostia

Služby si možete rezervovať na recepcií

 

 

Virtuálna realita

Dobrodružstvo, adrenalín, strach, vzrušenie, relax a v neposlednom rade hlavne zábava. Množstvo virtuálnych zážitkov a hier (vesmír, náučné cestovanie, oddychové, adrenalínové, horory, rozprávky, lietanie, umenie...), ktoré vám umožnia zažiť zážitok iných rozmerov.

rezervácia

 

 

Saunový svet​

Relax v našich saunách nájdete v každom počasí, každý deň. Saunový svet vám poskytuje viac ako 200 m2 pohodlia a relaxu. Nechýba tradičná parná sauna, infra sauna či fínska sauna. K dispozícií máte vyhrievané ležadlá či Kneippov chodník – vodoliečbu, ktorá napomáha zlepšeniu metabolizmu a prekrveniu končatín.

rezervácia

 

Bazénový svet​

V bazénovom svete na vás čakajú dva bazény a vírivka. Nechýbajú atrakcie ako chrlič vody, dúchadlo či masážne sedadlo. Bazény sú kryté, s výhľadom na prírodu Javorníkov. Podlaha v bazénovom svete je vyhrievaná, takže z  vody či z ležadla môžete pokojne pozorovať zimnú zamrznutú krajinu. Strop bazénového sveta je celodrevený, čím tvorí stavebný a estetický unikát. 

rezervácia

 

Športoviská​

Ak patríte k aktívnym typom a baví vás športovať, v hoteli Čertov sme mysleli aj na vás. Ponúkame športoviská pre indoor (vnútorné) a outdoor (vonkajšie) aktivity. Vyšportujete sa u nás nielen vy, ale aj vaše deti či známi.

rezervácia

 

Pivné kúpele​

Pivné kúpele Bier Bottich Bad sú patentovo chránenou procedúrou s relaxačnými a liečebnými účinkami. Ich hlavnou zložkou je jedinečný pivný kúpeľ, počas ktorého si sami čapujete neobmedzené množstvo zlatistého Budvaru. Pivný kúpeľ má teplotu príjemných 35 °C a v jeho chránenom zložení nájdete okrem chmeľu tiež kvasnice či sladový extrakt. K príjemnému relaxu v pivnom kúpeli napomáha aj neustále udržiavaná teplota a jemné vírenie jeho hladiny.

rezervácia

 

Masáže​

U nás si môžete vybrať klasickú masáž v týchto variantoch : relaxačná masáž čiastočná (chrbát, šija, krčná chrbtica v sede trvá cca 30 minút), čiastočná masáž chrbát dôkladná ( chrbát, šija, hlava a terapia krčnej chrbtice a trapézov v sede), alebo celková (celé telo, dolné končatiny zozadu, chrbát, šija, dolné končatiny spredu, masáž rúk, dekolt, podľa želania brucho a tvár - trvá cca 60 minút).

rezervácia

 

Bowling

 

Elektronické šípky

 

Tenis (multifunkčné ihrisko)

Billiard

 

Stolný tenis

 

Kozmetika

Fitness

 

Vzduchovky

 

Lukostrelba

 

Virtuálna realita


 

virtuálna realita na Čertove

 

 

  • Beat Saber – je jedna z najúspešnejších, hier pre virtuálnu realitu. Prepracovaná hra na detaily, chytľavý rytmus a bez konkurencie. Hra možno pobaví len na pár hodín a  pokiaľ si ju vyskúšate v herní s virtuálnou realitou, nebudete chcieť odísť. Vašou úlohou totiž bude sekať blížiace sa svietiace kocky so zapojením rytmu. Počas hrania sa totiž budete cítiť, ako keby ste ovplyvňovali rytmus a chod hudby.
  • RUSH – Závodná hra, kde ste oblečení do wingsuit a letíte v rôznych prostrediach, skaly, mestá a pod. Túto hru môže hrať aj viacero hráčov proti sebe.
  • Fruit Ninja - Používajte až dva meče, ktoré vám umožnia žonglovať s ovocím, nasekať, nakrájať ho a dokonca odpaľovať bomby. Je to veľmi obľúbená  hra aj pre deti. Zahrajte si úrovne, ktoré si užili milióny hráčov.
  • Subnautica - Ponorte sa do hlbín neznámeho podvodného sveta plného úžasov a nebezpečia. Vytvárajte výbavu, ovládajte ponorky a prekabáťte podmorské tvory pre preskúmanie bohatých koralových útesov, podvodných sopiek, jaskýň a omnoho viac - samozrejme pri prieskume musíte aj prežiť!
  • Tilt Brush by Google – Táto hra umožňuje vytvárať Vám objekty a kresliť vo virtuálnej realite, pomocou ovládačov v 3D prostredí. Tuto hru môžu hrať aj deti od 5-6 rokov.
  • Richie's Plank Experience - Bojíte sa výšok? Vyvezte sa výťahom do výšky 160 m a vystúpte na dosku.  Skúsite dôjsť až na jej koniec? Alebo dokonca skočiť do prázdna? Táto hra je naozaj pre odvážnych a na tejto hre poznáte ako Vám pracuje Váš mozok. Odporúčame.

 

 
 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

RecepciaIveta Beneová

Recepcia