!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Saunový svet

Náš Wellness & Spa Hotel Čertov*** má prívlastok wellness & spa, a to naozaj oprávnene! Z horúcej vody môžete spoza okien sledovať prírodu Javorníkov alebo lesnú zver. Relaxujete tak priamo v srdci hôr. Na Čertove nájdete saunový svet, bazénový svet, športoviská pre outdoor a indoor aktivity a taktiež masáže. Príďte a vyskúšajte, čo znamená relax v horskom prostredí.

 

Relax v našich saunách nájdete v každom počasí, každý deň. Saunový svet vám poskytuje viac ako 200 m2 pohodlia a relaxu. Nechýba tradičná parná sauna, infra sauna či fínska sauna. K dispozícií máte vyhrievané ležadlá či Kneippov chodník – vodoliečbu, ktorá napomáha zlepšeniu metabolizmu a prekrveniu končatín.

 

Nechýba vírivka, sprchová oáza, masážna zóna a oddychová zóna s krbom. Znie to dobre, však? Už len vziať si so sebou priliehavé plavky a dobrú spoločnosť. Každý návštevník saunového sveta dostane na recepcii hotelovú plachtu.

 

 

 

Upozorňujeme našich návštevníkov, že saunový svet je tu preto, aby ste si oddýchli v pokoji a v tichu. Návštevníci sú povinní správať sa ohľaduplne.

Deti do 10 rokov majú do saunového sveta vstup zakázaný, k dispozícií však majú detský bazén. Ďakujeme za pochopenie

 

 

Infra sauna

 

Fínska sauna

 

Vyhrievané ležadlá

Základný orientačný cenník saunového sveta


 

Pondelok - Piatok (na objednávku), Sobota - Nedeľa (15:00 - 20:00) (na objednávku)

zmena času vyhradená, odporúčame si preveriť prevádzkové hodiny na +421 424681890, +421 422858004

 

externý hosť

(2 hodiny)

ubytovaný hosť

(2 hodiny)

permanentka

(10 vstupov)

deti 10 - 16 rokov

12,00 €

11,00 €

80,00 €

deti nad 16 rokov a dospelí

15,00 €

13,00 €

100,00 €

skupinový vstup (do 8 osôb)

80,00 €

70,00 €

 

skupinový vstup (9 až 12 osôb)

100,00 €

80,00 €

 

uzavretá spoločnosť na 2 hod.

 platí len saunový svet

200,00 €

170,00 €

 

* Platiaci do saunového sveta majú vstup do bazénov zdarma.

* Každá ďalšia hodina + 50% z cenníkovej ceny.

* Ceny sú už s DPH.​

 

 

Náš Wellness & Spa hotel Čertov*** si vyhradzuje právo upraviť otváraciu dobu vstupov do bazénového sveta, alebo saunového sveta kedykoľvek, ak si to vyžaduje situácia (napr. obsadené pre uzatvorenú spoločnosť, sanitácia, dezinfekcia).

 

 
 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia