!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Európska únia

NÁZOV REALIZOVANÉHO PROJEKTU


Zvýšenie komplexnosti a konkurencieschopnosti Horského hotela*** Šamo

K dnešnému dni je projekt pod názvom

Wellness & Spa Hotel Čertov ***


MIESTO REALIZÁCIE PROJEKTU


Lazy pod Makytou 1115, 020 55 Lazy pod Makytou, Slovenská republika


NÁZOV A SÍDLO PRIJÍMATEĽA


Šamo Aktiv,s.r.o., Lazy pod Makytou 1115, 020 55, Slovenská republika


ČASOVÝ ROZSAH REALIZÁCIE PROJEKTU


Začiatok realizácie: 10/2009
Ukončenie realizácie: 10/2012


VÝŠKA POSKYTNUTÉHO PRÍSPEVKU


1.752.206,53 EUR

 

RIADIACI ORGÁN


Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky 
www.economy.gov.sk

 

Súvisiace informácie:

 

STRUČNÝ OPIS PROJEKTU

 

Chata Šamo v obci Lazy pod Makytou, časť Čertov sa pred rekonštrukciou nachádzala v stave, ktorého dôsledkom bol veľmi nízky dopyt po poskytovaných službách. Prevádzka rekreačného zariadenia nebola konkurencieschopná predovšetkým vzhľadom na technickú zaostalosť a úzky rozsah poskytovaných služieb. Oblasť Čertova je vyhláseným rekreačným územím s možnosťou celoročnej rekreácie s akcentom na zimné športy.

Realizáciou projektu sa nepochybne dosiahla vyššia kvalitatívna úroveň poskytovaných služieb, podstatne sa rozšírila ponuka služieb, ktorú považujeme za komplexnú nielen z pohľadu celoročného využitia hotela, ku ktorej prispieva i atraktivita lokality Čertov, ktorá sa nachádza v CHKO Kysuce v blízkosti Moravy, resp. Beskydy. Hotel, bezprostredne po skončení realizácie projektu premenovaný na Wellness & Spa Hotel Čertov ***a poskytuje v súčasnosti celoročné využitie, športovo-relaxačné pobyty vysokého komfortu a kvality služieb, ktoré vychádzajú z požiadaviek klientov a hostí hotela.

Realizáciou projektu boli vytvorené podmienky pre oddych a rekreáciu turistov, bolo vybudované nové wellness centrum so saunovým a bazénovým svetom, športoviská a s komfortným ubytovaním. Hotel je určený pre širokú verejnosť všetkých vekových kategórií, ako aj pre špecializované skupiny športových a záujmových klubov, či pre firemné podujatia a semináre.

Novozrekonštruovaný hotel Wellness & Spa Hotel Čertov *** sa stáva konkurencieschopným zariadením nie len v okolí púchovskej doliny, ale aj smerom na Českú republiku, Poľsko.

 

OPERAČNÝ PROGRAM


Konkurencieschopnosť a hospodársky rast

 

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia