!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
Last moment cez leto


Môžete využiť mimoriadnú ponuku od 4.6 -16.6.2024, dodatočná zľava predstavuje viac ako 54,00 Eur na zakupený pobyt cez leto pre 2 osoby/2 noci. Zľava je poskytnutá do 16.6.2024, alebo do vyčerpania predaja 30 kupónov. Zĺava platí na všetky pobyty do 15.9.2024.

Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.

  Zavolať Rezervovať

Pedikúra

V súčasnosti sa služby pedikúry neposkytujú, ďakujeme za pochopenie.

 

Hoci nás naše nohy verne nosia celý život, stojíme a chodíme na nich takmer celý deň. Častokrát im nevenujeme dostatočnú starostlivosť. Pedikúra spočíva predovšetkým v preventívnej hygiene nôh a v odstraňovaní už vzniknutých problémov pokožky nôh a nechtov. Práve preto by sa mal každý človek o svoje nohy pravidelne starať mesiac čo mesiac.

V našom hotelovom salóne Vám ponúkneme klasickú mokrú pedikúru, ošetrenie nechtov a nechtového lôžka, parafínový zábal na nohy ako aj reflexnú masáž chodidiel. Dúfame, že ši v Našom hotelovom salóne oddýchnete a budete Mať pocit nových, ošetrenýchhladších nôh.

 

 

Cenník ošetrení:

Klasická mokrá pedikúra        13€
/zahŕňa namáčanie nôh vo voňavom vodnom kúpeli, odstránenie zrohovatenej kože pomocou skalpela, odstránenie kože okolo nechtov, úpravu nechtov a záverečnú aplikáciu krému/        
Ošetrenie nechtov 8€
/zahŕňa namáčanie nôh vo voňavom vodnom kúpeli, odstránenie kože okolo nechtov, úpravu nechtov, prvotné ošetrenie zarastajúcich nechtov, záverečná aplikácia ošetrujúceho olejčeka/       
Masáž chodidiel /20min/ 8€
/zahŕňa aplikáciu špeciálneho oleja a následnú masáž chodidla a prstov na nohách/
Parafínový zábal  10€
/zahŕňa ponorenie nôh do tekutého parafínu, zabalenie nôh do špeciálnej ponožky, odstránenie parafínu a záverečné zapracovanie špeciálneho oleja do chodila/

 

 

Všetky ošetrenia a služby sú prevádzané certifikovanou pedikérkou hotela

  -  máčanie nôh vo vodnom kúpeli minimálne vždy 20minút

  -  ošetrenie jedného chodidla 25minút

  -  spolu 1hodinu 20minút

Informácie o čase trvania jednotlivých ošetrení

 

 

Všetky ošetrenia a služby sú prevádzané certifikovanou pedikérkou hotela

  -  máčanie nôh vo vodnom kúpeli minimálne vždy 20minút

  -  ošetrenie jedného chodidla 25minút

  -  spolu 1hodinu 20minút

    Informácie o čase trvania jednotlivých ošetrení

 

Klasická mokrá pedikúra:

máčanie nôh vo vodnom kúpeli na nechty stačí 10-15minút len aby sa zmäkčili
ošetrenie nechtov, úprava nechtov, odstránenie problematiky nechta
spolu 45minút

Masáž chodidiel: 20minút
Parafínový zábal: 3x namočenie nôh v parafíne a následné zabalenie nôh do ponožky (5minút)
absorbovanie parafínu na nohe (20minút)
odstránenie ponožky a zvyškov parafínu
záverečná masáž chodidiel
spolu 45minút

 

 

 

 

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia