!live
Počasie
+421 42 468 1890 recepcia@certov.eu
nové chatky Čertík v ponuke so zľavou už aj po Silvestri


Využite ponuku a objednajte si pobyt v úplne nových chatkách "Čertík" pri hoteli so vstupom do bazénov, sáun a ostatných hotelových služieb za zlacnené ceny. Min. pobyt 2 noci. Max. kapacita je pre rodiny do 6 osôb.
  Zavolať Rezervovať

Recenzie rodin

 

Recenzie rodin

Povedali o nás...
 

Ďakujeme celému personálu za krásne strávené 4 dni u Vas, všetci boli k nám veľmi milí, usmiatí a ochotní vždy pomôcť. Ubytovanie pekne a čisté… strava bola počas nášho pobytu vynikajuca, pestrá a pravidelne dopĺňaná. Wellness sme si užili a tak isto aj bazén v ktorom sa dá super zaplávať. V hoteli je veľa aktivít pre deti aj dospelých či už vo vnútri alebo vonku. Určite sa k Vám ešte vrátime.

- Marcela  26. 7. 2020

  So všetkým sme boli spokojní. Obrovským plusom je veľký bazén a jeho prevádzkové hodiny, voda bola teplá, najviac sme si ho užili. Jedlo skvelé, od raňajok až po večere. Všetko top. Ako bonus, pekný výhľad z izby na mini ZOO.

Annamária   23. 7. 2020

 

- krásné a tiché prostředí v čisté přírodě
– dokanalý odpočinek i díky slabému signálu telefonních operátorů
(když však potřebujete, telefonovat se určitě dá)
– ochotný personál, ať už na recepci, tak v hotelové restauraci/baru
– skvělým zážitkem byla pivní koupel
– pestrá zábava i pro naše malé děti (vnitřní bazén se skluzavkou, prolézačky před
hotelem i dětský areál za hotelem u lesa, zvířata ve venkovních ohradách, pohádkové knížky k zapůjčení a další)

Michal   29. 6. 2020

  Pekne zariadený hotel v krásnom prostredí, iba pár krokov od menšej zjazdovky vhodnej pre začiatočníkov lyžiarov, vynikajúci wellness, široký výber chutného jedla, ktoré neustále dokladali, ochotný a ústretový personál, rýchla komunikácia cez mail. Ako matka dieťaťa s plienkami oceňujem vynesenie smeti počas pobytu, čo nie je samozrejmosťou vo všetkých hoteloch v prípade krátkeho ubytovania. Taktiež pozitívne hodnotím možnosť dokúpiť si obedy v reštaurácii hotela. Hotel prispôsobený deťom – od detského kútika v reštaurácii, cez wellness, ihrisko vonku, až po množstvo hračiek v spoločenskej miestnosti.

- Ivi  13. 2. 2020

 

Hodnotenia od návštevníkov​

Povedali o nás...
 

Velice příjemná obsluha, supr ubytování, pokoje čisté, vybavené. Výborný wellnes, bazén, tělocvična. Jídlo na 1* a krásná příroda. V okolí mnoho výletů jak pěšky tak nakole. Děkuji a doporučuji i rodinám s dětmi!!!

- Barbora Martinčíková

  Užili jsme si s rodinou naprosto báječný pobyt. Všichni v hotelu byli velmi milí, nic nebyl problém. Do wellnessu jsme mohli na chvili i s dcerou, ráno jsme si přispali, byla nám dochystána snídaně na přání přímo pod nos. Pokoje čisté, dostatečně vybavené, kuchyně skvělá, rozmanitá a velmi chutná. Vyžití pro rodiny s dětmi předčilo naše očekávání...

- Lucie Halfarová

 
Vynikajúci hotel. Izby pekné, čisté. Personál milý, ochotný. Jedlo fantastické a čerstvé (pozdravujeme pána kuchára aj pani kuchárku:-) Výborný bazén, určite aj welness- ten sme my nestihli ani využiť, a krásny areál, veľa atrakcií pre deti aj pre dospelých. A neopísateľne krásne prostredie. Určite sa sem vrátime.

- Kristína Slobodová

  Dnes sme sa od Vás vrátili bolo veľmi dobre. Wellness na jedničku s hviezdičkou, strava výborná, personál veľmi milý. Perfektná kuchyňa aj na terase. Krásne prostredie. Aj pre detičky veľmi vhodné. Určite ešte prídeme. Ďakujeme za vaše služby.

- Katarína Šedová

Rýchly kontakt
S čím vám pomôžeme?
Kontaktný formulár Certov.eu
Text správy:
Meno:
E-mail: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia

Silvia Furová

Recepcia


Ivetka Beneová

Recepcia